Dotácie

„Tvorme spolu knižničný fond“

Mestská knižnica Želiezovce sa aj v roku 2019 stala úspešným žiadateľom o dotáciu z verejných zdrojov poskytovaných Fondom na podporu kultúry národnostných menšín, a to v plnej výške 1 300,-€. Spolufinancovanie projektu aj tentokrát zabezpečí samospráva mesta Želiezovce. Hlavným zámerom projektu je aktualizácia a modernizácia knižničného fondu v maďarskom jazyku s prihliadnutím na požiadavky čitateľov. Týmto by sme radi nadviazali na proces systematického doplňovania knižničného fondu o hodnotné knihy z oblasti náučnej a krásnej literatúry pre všetky vekové kategórie – od našich najmenších čitateľov až po seniorov.

Radi privítame aj Vaše návrhy na nákup kníh! Kontaktovať nás môžete telefonicky alebo formou e-mailu, prípadne správou na sociálnej sieti Facebook.

Pridajte sa k nám a tvorme spolu knižničný fond!

„Nákup kníh z verejných zdrojov podporil Fond na
podporu kultúry národnostných menšín“

Kontakt: Mestská knižnica Želiezovce, SNP 2, 937 01 Želiezovce, kniznicazeliezovce@gmail.com, 0915 712 839, 036/7711000, https://www.facebook.com/mestskakniznicazeliezovce

” Építsük közösen könyvtárgyűjteményünket”

A Zselízi Városi Könyvtár 2019-ben is sikeresen pályázott a Kisebbségi Kulturális Alapnál (FPKNM), így 1 300,- eurós támogatásra tett szert. Zselíz Város Önkormányzata ezúttal is biztosítja a 100,- eurós társfinanszírozást. A projekt fő célja a magyar nyelvű könyvgyűjtemény frissítése és korszerűsítése, figyelembe véve az olvasók igényeit. Könyvtárgyűjteményünket szeretnénk szisztematikusan feltölteni értékes könyvekkel, akár az oktatás, úgy a szépirodalom területén is – természetesen minden korosztály számára – a legkisebb olvasóinktól az idősekig.

Szívesen fogadjuk az Önök javaslatait, észrevételeit az új könyvek vásárlásával kapcsolatban! Keressenek minket telefonon, e-mailben, vagy a Facebook-on keresztül.

“Csatlakozzanak hozzánk és építsük közösen könyvtárgyűjteményünket.”

Kontakt: Mestská knižnica Želiezovce, SNP 2, 937 01 Želiezovce, kniznicazeliezovce@gmail.com, 0915 712 839, 036/7711000, https://www.facebook.com/mestskakniznicazeliezovce

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s